Zespół na wesele 2018


Zespół na wesele Lublin

Nasz zespół muzyczny od wielu lat zajmuje się oprawą artystyczną imprez okolicznościowych.
W większość z nich to wesela i dancingi. Poniżej postaramy się dokładnie opisać Państwu specyfikę pracy naszego zespołu muzycznego.

Gdzie gramy?

Zespół muzyczny Mixband pochodzi z województwa lubelskiego, gdzie zapoczątkował swoją przygodę z muzyką. Przez kolejne lata rozszerzaliśmy zasięg naszych usług zdobywając uznanie wśród klientów na terenie całego kraju. Dzisiaj gościmy nawet w najdalszych zakątkach Polski.

Repertuar zespołu muzycznego Mixband

Od wielu lat wykorzystując doświadczenie sceniczne zespołu Mixband stale unowocześniamy i poszerzamy nasz repertuar weselny wybierając utwory muzyczne cieszące się największą popularnością wśród słuchaczy. Obecnie posiadamy około czterystu utworów muzycznych z różnych epok i w wielu gatunkach muzycznych. W naszym repertuarze nie brakuje najnowszych hitów z popularnych rozgłośni radiowych, szlagierów rockowych, utworów biesiadnych czy też wszech obecnej muzyki disco polo. Uwzględniamy również sugestie repertuarowe nowożeńców wykonując utwory przez nich wybrane.

Pierwszy taniec

Zespół weselny Mixband w swoim repertuarze posiada wiele utworów muzycznych które doskonale nadają się na Pierwszy Taniec. Dodatkowo na specjalne życzenie Młodej Pary przygotowujemy utwory przez nich wybrane. W przypadku gdy nowożeńcy mają przygotowaną horografię tańca istnieje również możliwość odtworzenia utworu w oryginalnej wersji. Kilka naszych propozycji utworów na pierwszy taniec znajdą Państwo w zakładce demo na naszej stronie.

Błogosławieństwo

Zespół weselny Mixband z przyjemnością uczestniczy w oprawie muzycznej błogosławieństwa w domu rodzinnym Panny Młodej, gdzie swoją muzyką uświetnia gościom czas od przyjazdu Pana Młodego aż do wyjazdu do kościoła.

Bloki muzyczne

Przerwy zespołu są dostosowywane do częstotliwości wydawanych ciepłych posiłków. Jeśli tego rodzaju synchronizacja nie jest możliwa z różnych względów, zespół organizuje bloki muzyczne 45-60 min z 15 min przerwą, w której odtwarzana jest muzyka mechaniczna.

Biesiada za stołami

Podczas wybranych przerw zespół muzyczny Mixband organizuje wspólne biesiadowanie za stołami, śpiewając znane i popularne utwory biesiadne wraz z akompaniamentem akordeonu i innych instrumentów akustycznych. Istnieje również możliwość zamówienia u zespołu śpiewników biesiadnych, które będą wykorzystywane podczas biesiady.

Zabawy oczepinowe

Forma, ilość oraz rodzaj zabaw oczepinowych jest szczegółowo ustalana z Młodą Parą. Nasz zespół na wesele Lublin dysponuje szeroką gamą zabaw, które przedstawia nowożeńcom lub przygotowuje konkretne propozycje Młodej Pary. Oczepiny prowadzi nasz wokalista Łukasz, który posiada certyfikat wodzireja w asyście innych członków zespołu.Imprezy 2016


Imprezy 2015


Imprezy 2014